• Ty nejlepší umíme odměnit

    telefon, tablet, notebook i automobil


  • Hledáme nové kolegy

    senior poradce, manažer, ředitel


Marketér

Celá ČR

Jste charismatická osobnost, neustálá komunikace a navazování obchodních vztahů je pro Vás běžná věc. Svůj business uzavíráte u dobrého jídla či pití. Podílíte se na plánování marketingové strategie a jste neustále v pohybu.

Konzultant

Trutnov, Praha

Jste cílevědomá osoba a máte tah na branku. Sezení v kanceláři na jednom místě není nic pro Vás? Vybudujte si kariéru a stabilní pozici ve firmě, která si své spolupracovníky háčká a bohatě je odměňuje.

Juior poradce

Trutnov, Praha

Vaší silnou stránkou je komunikace s klienty, ať už se jedná o fyzické osoby, nebo obchodní společnosti. Rád/a lidem pomáháte v rozhodování a ujasňování si priorit.

Senior poradce

Praha

Jste zkušený obchodník, který se stará o vybrané portfolio klientů. Udržuje obchodní vztahy a navazuje nové. Svými klienty je vnímán jako rodinný partner, přítel a poradce. Pevné vazby a neustálý kontakt s klienty jsou pro Senior poradce samozřejmostí.

Manažer

Střední Čechy, Severní Čechy, Praha

Jste ostřílený profík s několikaletou praxí, a význam slova „manažer“ nepoužíváte jenom na vizitce. Pro svůj tým jste autoritou i vzorem.

Ředitel

Celá ČR

Uznávaná a vůdčí osobnost, kterou ostatní spolupracovníci a manažeři s důvěrou následují. Je přirozeným motivátorem a lídrem.  Správné rozhodování, delegace a řízení je to, co z tého osoby dělá jednu z nejvýznamějších ve firmě.

Hypoteční specialista

Celá ČR

Jste zkušený obchodník se zaměřením na hypoteční úvěry. Máte přehled v metodice, ale také prokazatelné obchodní dovednosti. Dokážete pro klienta vyjednat individuální podmínky a nabídnout administrativní podporu při vyřizování úvěru.

Sportovní manažer

Celá ČR

Zajímá Vás prostředí sportu, marketingu, financí a sponzoringu. Jste aktivní sportovec, nebo se pohybujete mezi sportovci. Znáte potřeby sportovce, víte, jak sportovce zaujmout a zajistit pro něj služby a produkty pro podporu jeho sportovní činnosti.

Projektový manažer Auto / Moto

Celá ČR

Vaším koníčkem je Auto / Moto, a s tím spojené aktivity. Zajímá Vás obchodní příležitost v prostředí, které je Vám blízké, a ve kterém se pohybujete dnes a denně. Vaše obchodní příležitost je tam, kde jsou 2 a více kol s motorem.