Poradenství v oblasti sponzoringu

Oslovování sponzorů je důležitou součástí mnoha sportovců a dalších osob, které potřebují podporu pro splnění svých snů. Pomůžeme Vám s vytvořením jasně definovaného projektu, který sponzorovi představí Vaši činnost, Vaše úspěchy a plány do budoucna. Přehledným způsobem bude proveden rozpočtem a financováním Vaší činnosti. Nedílnou součástí projektu je také návrh protiplnění sponzorům (něco zpět za poskytnutý sponzoring), rádi bychom totiž sponzora udrželi i pro další sezóny, proto se o něj musíme starat a něco mu nabídnout. Sponzor získá mediální a marketingovou propagaci, a další činnosti, které může za svůj sponzoring obdržet.

Nechte si vypracovat profesionální projektovou dokumentaci pro jednání se sponzory. Rádi Vám pomůžeme projekt sponzorovi odprezentovat a pomůžeme Vám vyjednat nejlepší podmínky pro Vaši činnost. Nepiště už stovky až tisíce e-mailů, neposílejte prezentace. Vsaďte na jistotu a zaujměte sponzora takovým způsobem, který Vám pomůže zajistit možnou spolupráci. Chcete vědět, jak získat sponzora, jak sestavit nabídku pro sponzora a jak oslovit sponzora?

– přehledná nabídka
– jasná strategie
– výběr z cenových balíčků
– efektivní dlouhodobá spolupráce

Stáhněte si návod pro oslovení sponzorů a získejte finanční podporu. Na webové stránce www.pruvodcesponzoringem.cz si můžete stáhnout návod, jak sehnat sponzora.

 

Nebojte se říci si o víc. S naším projektem a přehlednou prezentací bude Vaše schůzka se sponzorem ve znamení dlouhodobé spolupráce.

 

Máte-li zájem o vytvoření nezávazné nabídky, nebo se chtete jen více informovat, napište nám.