Služby pro firmy

Finanční poradenství

Pojištění příjmů, pohledávek, rozvoj podnikání, budování majetku, jeho ochrana, motivace a pojištění zaměstnanců, obdarování obchodních partnerů. Tyto a mnohé další služby pomohou Vaší firmě i jejím zaměstnancům a obchodním partnerům dosahovat stále kvalitních výsledků. Jsme specialisty v oblasti firemního poradenství, naše služby jistě opakovaně využijete.

Administrativní servis

Přenechte nám vyřizování a zdlouhavou administrativu. Váš čas využijte produktivnějším způsobe, než shromaždováním různých dokumentů, telefonováním a zbytečným stresováním sebe sama. Uvolněte se a vyčkávejte brzké předání hotové práce.

Parkování u letiště

Před odletem z letiště Praha si zaparkujte svůj vůz na 24 hodin střeženém a monitorovaném parkovišti, za týdenní cenu, která je nižší než jedna přeprava taxíkem z centra. K letadlu budete přepraveni do 5 minut klimatizovaným minibusem pro 9 osob. Po svém návratu budete mít auto umyté a plně k dispozici.

Projektování budov

Naše služby můžete využít nejen při zajištění financování nemovitosti v podobě hypotečních úvěrů a dotací, ale také již v samém počátku, kdy se rozhodnete stavět nebo rekonstruovat. Vytvoření kompletní projektové dokumentace a realizace staveb je součást kompletního servisu, který od nás získáte.

Poradenství v oblasti sponzoringu

Přejete si sponzorovat nebo Vás oslovil sportovec, či skupina osob s žádostí o sponzoring? V obou případech můžete využít naše služby a poradit se o možnostech využití a investování Vašich finančních prostředků. Navrhneme Vám vhodné řešení, zajistíme průběh i dohled nad čerpáním sponzorského daru. Vaše společnost může díky sponzoringu a reklamě dokonce získat více, než poskytla.

Exhibiční vystoupení

Garantujeme svěží a jedinečné vystoupení profesionálů ve svém oboru, kteří obohatí Vaši akci a zaujmou drtivou většinu Vašich přátel, spolupracovníků a obchodních partnerů, napříč všemi věkovými kategoriemi.

Marketing

Využijte možnosti zviditelnit Vaši společnost formou spolupráce s vrcholovými sportovci. Vaše společnost může, v rámci spolupráce, využívat námi zastupované sportovce, kteří jsou veřejností velice oblíbeni, dokáží si velice rychle získat sympatie fanoušků a tím si neustále budovat širokou a stabilní fanouškovskou základnu. Propagace produktů a služeb Vaší společnosti bude zajištěna nenásilným a vysoce efektivním způsobem.

Média

Partnerům zajišťujeme prezentaci a mediální publicitu, individuální přístup, komplexní zajištění a aplikaci kreativního návrhu s jasně daným cílem a přínosem trvalé hodnoty. Preferujeme dlouhodobou spolupráci s využitím všech dostupných prostředků pro maximální zhodnocení vložných finančních prostředků a propagaci jména a obchodní značky partnera.