Služby pro občany

Finanční poradenství

Naše služby využijete v případech, kdy se rozhodnete zajistit sebe i svou rodinu. Jsme Vám k dispozici i při budování, ochraně nebo dalším rozvoji Vašeho majetku. Nabídneme možnosti spoření i zajímavého zhodnocení Vašich finančních rezerv. Ať už jsou Vaše představy jakékoliv, dokážeme je splnit.

Poradenství v oblasti sponzoringu

Požádat podnikatele nebo obchodní společnost o sponzorský dar může být běh na dlouhou trať s nejistým výsledkem, pokud nevíte, jaké nástroje při žádosti využívat. Specializujeme se na vyjednávání sponzoringu a uzavírání dlouhodobých partnerství. Využíváme sofistikované nástroje, propracovaný systém a projektové dokumentace pro jednání se sponzory. Díky naší pomoci máte dveře ke sponzorovi otevřené.

Odlužení (insolvence)

Jste-li v situaci, kdy jste se dostali pod nezvladatelný tlak dluhů, určitě přemýšlíte o tom, jak svou situaci rychle vyřešit. Dobrou zprávou je, že existuje překvapivě mnoho způsobů, jak si poradit.

Parkování u letiště

Před odletem z letiště Praha si zaparkujte svůj vůz na 24 hodin střeženém a monitorovaném parkovišti, za týdenní cenu, která je nižší než jedna přeprava taxíkem z centra. K letadlu budete přepraveni do 5 minut klimatizovaným minibusem pro 9 osob. Po svém návratu budete mít auto umyté a plně k dispozici.

Administrativní servis

Přenechte nám vyřizování a zdlouhavou administrativu. Váš čas využijte produktivnějším způsobe, než shromaždováním různých dokumentů, telefonováním a zbytečným stresováním sebe sama. Uvolněte se a vyčkávejte brzké předání hotové práce.