Sponzoring

Přejete si sponzorovat?

Jistě jste se již osobně setkali, nebo z doslechu se dozvěděli o skutečnosti, že spousta vrcholových sportovců  pro svou sportovní činnost hledá partnery, sponzory, kteří by jim finančně či materiálně pomohli zvládnout každou jednotlivou sportovní sezónu. Některé společnosti, či drobní podnikatelé a fanoušci si uvědomují náročnost sportu a pomáhají nadějným sportovcům, jak jen mohou. Pravdou je, že sponzorování sportovců se dá perfektně využít ve Váš prospěch a dále na něm vydělat i v rámci celé Vaší společnosti.

Můžete zvolit sponzorování klasických sportovců (fotbal, hokej, tenis, cyklistika, atletika, apod.), nebo zvolit sponzorování extrémních / adrenalinových sportovců.

Zefektivníme Vaše aktivity v oblasti poskytování sponzoringu sportovcům. Poradíme Vám s nastavením vhodného marketingu a zajistíme dodržování kvalitního protiplnění od sponzorovaných sportovců. Ukážeme Vám, jak se na vynaložené prostředky nekoukat pouze jako na výdaj, ale jako na svou investici a součást marketingové komunikace. Nabídneme Vám takovou spolupráci, díky které budete mít zájem být součástí příběhu jednotlivých sportovců a jejich úspěchů po více sezónách.

Naši specialisté Vám v rámci konzultace rádi poskytnou typy, jakým způsobem lze sportovce finančně i materiálně podporovat a vytěžit tak maximum pro Vaši společnost.

Sponzoring není jen o vysokých částkách. Připravíme Vám individuální nabídku sponzoringu „za pár korun“ kterou neodmítnete. Vypočítáme Vám návratnost investice a připravíme odpovídající protiplnění za poskytnutý sponzoring.

Oslovila Vás sportovec nebo skupina, která žádá o sponzoring? Poraďte se s námi, posoudíme vhodnost a návratnost investice a dohlédneme nad protiplněním obdarovaným sportovcem, skupinou.

 

Máte-li zájem o vytvoření nezávazné nabídky, nebo se chtete jen více informovat, napište nám.