Srovnávače a kalkulátory

Spočítejte si, o kolik ušetříte.

Ušetřené peníze můžete dále spořit, investovat a zhodnocovat.

Povinné ručení

Povinné ručení je nutnost, často chceme ale platit co nejméně je to možné. Nabízíme Vám srovnání povinných ručení na jednom místě. Můžete si vybrat právě to, které nejlépe odpovídá Vašim představám.

Havarijní pojištění

Havarijní pojištění je volitelné, není ze zákona povinné, ale je užitečné ho mít. Doporučujeme nekoukat pouze na to, aby bylo co nejlevnější. Důležité je, prověřit si, jak pojišťovna plní. Někdy je dobré si připlatit.

Cestovní pojištění

Až budete mít cestu do zahraničí, určitě si zařiďte cestovní pojištění. Vybírat můžete z mnoha pojišťoven, než si pojištění zakoupíte, podívejte se na obsah daného pojištění a zkontrolujte si, zda kryje veškerá rizika, která Vás v dané lokalitě mohou postihnout. Někdy je opět lepší si připlatit pár desítek až stovek korun. V porovnání se statisícovými náklady na léčebné výdaje v zahraničí, bude Vaše investice do kvalitního cestovního pojištění zanedbatelná.

Hypotéky

Která banka je nejvhodnější pro Vaši hypotéku? Jaké výhody, slevy, hypoteční akce, či jiné bonusy můžete využít? Rádi Vám podáme pomocnou ruku a vybereme Vám tu správnou variantu. Nyní si můžete porovnat nabídky různých bank. Jestliže máte zájem o to, abychom Vám vyjednali individuální slevy a výhody, kontaktujte nás.

Tarify

V dnešní době je mobilní telefon témeř nepostradatelný, být ve spojení s okolím je nutností. Proto Vám přinášíme možnost vybrat si mobilní tarif, který nejlépe vyhovuje právě Vašim potřebám. Voláte hodně, píšete méně SMS, nebo naopak? Využíváte mobilní internet? Spočítejte si nejlepší cenovou nabídku.