Naše služby
Budujeme spolupráci založenou
na partnerství, loajalitě
a transparentnosti.

Přemýšlíme o věcech tak, že to můžeme udělat úplně jinak…

Nesnažíme se za každou cenu kopírovat stereotypní postupy. Nejsme Baťa a neděláme cvičky.
Hledáme inovace, trendy, netradiční řešení, cool postupy a aktuální technologické novinky.
Vždy ale přinášíme hodnotu a maximální funkčnost, to je zásadní!

Ptáme se

Správně položené strategické dotazy a pochopení Vašeho projektu je důležitým krokem, abychom vhodně nastavili funkční procesy a plány. Příprava strategie a taktiky je odrazem kvality zadání.

Zkoumáme

Průzkum trhu a segmentu, hodnocení konkurence, sběr veřejně dostupných informací, kvantitativní a kvalitativní výzkumy, speciální hloubkové analýzy, odborné hodnocení dat a získaných informací.

Navrhujeme

Vaše představy, cíle a očekávání spojujeme se strategií a získanými poznatky z výzkumu. Vzniká návrh řešení, které je datově podloženo, plně funkční, uživatelsky přívětivé, pochopitelné a naprosto jasné.

Tvoříme

Jakmile si vše odsouhlasíme, náš tým začíná pracovat na Vašem projektu. Víme, že čas a odstup přináší nové nápady, proto budeme v nepřetržitém kontaktu, abychom s Vámi vše mohli konzultovat.

Prezentujeme

Vše nové je třeba představit, seznámit s významem, funkčností a detaily. Výhody, benefity a uživatelské recenze jsou alfou a omegou kvalitního marketingu. My jsme tu pro to, aby se o Vašem projektu dozvěděla relevantní cílová skupina a ztotožnila se s ním.

Zajišťujeme

Aby bylo možné budovat Váš brand a vést komunikaci, potřebujeme kvalitní reklamní prostor, který je vhodný k využití pro konkrétní cílovou skupiny, má vysoký zásah, atraktivní umístění a je cenově přijatelný.

Staráme se

Váš projekt je živý organismus, který nikdy nebude dokončen, pakliže Vám na vývoji a růstu skutečně záleží. Nepřestáváme se učit, hodnotíme životní cyklus, analyzujeme data a aplikujeme poznatky do optimalizace Vašeho produktu i mediální a marketingové komunikace.

Financujeme

Občas je zkrátka potřeba impulz, někdy i ten finanční. Věříme, že Váš projekt má potenciál, jen potřebuje investici, aby bylo možné jej rozvíjet. Pomůžeme Vám vyhledat vhodné bankovní financování, dotační tituly, investory i business angely.