O nás
Zahrneme Vás profesionálním přístupem, kreativitou, vizí, technickým myšlením
i praktickým řešením

Odbornost, flexibilita a partnerství

Spojujeme design, technologii, obchodní, marketingovou a mediální strategii do jednotné disciplíny, která je dostatečně silná, aby naše partnery posouvala vpřed.

Náš přístup

STRATEGIE

Konzultace, ingeneering, development. Všechny významné kroky a budoucí úspěchy začínají plánováním. Připravíme strategické plány zaměřené na dosažení krátkodobých i dlouhodobých mediálních, komunikačních a obchodních cílů. Zpracujeme Vám podrobnou mapu aktivit, aby byly jednotlivé fáze a procesy práce na Vašem projektu správně promyšleny a využity na maximum.

Dozvědět se více

VÝZKUM

Disponujeme obrovským množstvím dat. Využíváme sofistikovaných systémů, pomocí kterých můžeme monitorovat Vaše komunikační aktivity, Vaši konkurenci, daný segment i celý trh. Na základě podrobných analýz Vám řekneme, jak nejlépe sestavit komunikační strategii a rozvrhnout mediální rozpočty ve Váš prospěch. S využitím analytických nástrojů přinášíme hodnotu v plánování a nákupu mediálního prostoru. Rovněž v průběhu projektu sledujeme jeho vývoj a analyzujeme data na denní bázi.

Dozvědět se více

ŘEŠENÍ

Držíme krok s nejmodernějšími trendy, ale využíváme i ověřených postupů. Pro námi spravované projekty hledáme vhodná řešení pro dosažení stanovených cílů naprosto všude. Implementujeme, testujeme, vyhodnocujeme, reportujeme. Komunikace a nepřetržitá viditelnost je důležitá, abychom udrželi náskok před konkurencí. Posoudíme, naplánujeme a nakoupíme pro Vás naprosto jakýkoliv reklamní prostor.

Dozvědět se více

PRODUKCE

Naše reklamní studio dokáže obstát i těm nenáročnějším zadavatelům. Ať už budete poptávat tvorbu webových stránek a mobilních aplikaci, audio a video produkci, tvorbu reklamních spotů, reklamní a produktové fotografie, grafický design, vizualizace, UX design, reklamní předměty, tiskoviny, výrobu reklamních nosičů či další produkční služby, vždy se o Vás postaráme.

Dozvědět se více

AKTIVACE

Efektivní oslovení relevantní cílové skupiny, její zaujetí a motivace k požadovanému úkonu je alfou a omegou naší práce. Marketingové komunikaci dáme správnou myšlenku, přidanou hodnotou a tím rychlejší dosažení obchodních cílů. Odlišíme Vás od komunikačních aktivit konkurence, překonáme reklamní slepotu a pomůžeme vybudovat povědomí o Vaší značce.

Dozvědět se více

TECHNOLOGIE

Technologii virtuální reality využíváme především v developerském segmentu, kdy pomocí VR vytváříme 3D model nemovitosti a realizujeme virtuální prohlídky v interiéru a exteriéru. Pomáháme tak investorům lépe si představit budoucí prostor, realizovat změny v dispozicích a promyslet uspořádání jednotlivých objektů v nemovitosti, bez nutnosti budoucích stavebních úprav a více prací.

Dozvědět se více

FINANCE

Dotační tituly, bankovní úvěry, investice, sponzorství, pojištění a nespočet dalších finančních operací, které zajišťujeme pro naše partnery, rozvoj jejich obchodní značek a projektů. Jako strategický partner známe dobře obchodní i marketingovou strategii daného projektu, proto jsme schopni velmi efektivně vyhledat a doporučit vhodný finanční nástroj, pro další rozvoj projektu.

Dozvědět se více

Naše značky

Divize Meyvin